AnnMary

Co to znamená u hypotéky: Poplatek za 2. a každé další čerpání*) ??

*) V rámci jednoho dne se poplatek účtuje pouze jednou

Odpovědi
terry

Jde o to, jaká to je hypotéka.
Předpokládám, že v tomto případě jde o hypotéku, ze které se platí např. stavba domu.
Takže je čerpání peněz třeba za hrubou stavbu na materiál. Pak je další čerpání třeba za částečnou platbu za provedené práce, pak třeba za střechu apod.
Když se kupuje dům starší, už hotový, je platba pouze jedna. Když se dům stavím platí se po částech.
Aspoň tak tomu rozumím.

JirkaK

Dobrý den,
ano rozumíte tomu správně předpokládám, že máte návrh na hypotéku od české spořitelny.
Je to v případě, že budete stavební firmu vyplácet na základě průběžně odevzdaných víceprací a hotových celků vrámci domluveného zůčtovacího období.
Pouze kdybych mohl jako finanční poradce zda by jste mě mohla kontaktovat ohledně hypotéky na můj mail : kratochvil1986@seznam.cz myslím, že bych pro Vás měl výhodnější nabídku, na které by jste mohli podstatně ušetřit ( což se dnes určitě hodí ).