CarJa

Co to znamená slovo prezence u soutěže?

Doplňuji:
Přišla mi přihláška a je tam napsáno prezence od 7:55 do 8:35 co to znamena?

Nejlepší odpověď
Hamon

Přítomnost u soutěže.
Doplňuji:
V té době proběhne kontrola, jestli jsou přítomni soutěžící, kteří jsou přihlášeni (a třeba ověřena jejich totožnost). Po tomto termínu už tě do soutěže pustit nemusí.

Další odpovědi
anonym

Kontrola přítomnosti (přihlášených).
Tedy – aby tě do soutěže ´připustili´, musíš se mezi 7:55 a 8:35 přihlásit.

qidal

Zapsání do té soutěže :)

cochee

Nerad bych kecal, ale myslím si, že to slůvko mají blbě, správně má být „prezentace.“ Prezence by znamenalo, že od 7:55 do 8:35 tam musí být všichni přihlášení přítomni (a potom už nemusí), jinak basama s fusama. Prezentace však znamená, že mezi uvedenými časy můžou (musí) potenciální účastníci přijít, přihlásit se u registrace, případně doložit doklady (prezentovat), že nejde o Frantu Koudelku, ale opravdu o účastníka. Prezentace neznamená jen změť dat do MS PowerPointu.
Ano, poté během soutěže může být veřejně vyvěšena listina s prezencí (seznamem přítomných).

Prezence = přítomnost, prezenční listina = seznam přítomných.
Prezentace = uvedení, předvedení (, návrh, podání).