Co to znamená slovo expirace?

Nejlepší odpověď
kropitko

Myslím,že nejčastěji se slovem expirace můžeme setkat v souvislosti s léky......
vypršení použitelnosti léku- vyznačené datum na léku(doba jeho použitelnosti)
Doplňuji:
jé??!! to jsem se teď fakt pobavila
panenko máte za jedna,já koukám jako blázen,kolik lidí tenkrát odpovědělo,no to je síla. Já to nemám ráda,když někdo něco papouškuje a musím říct,že je štěstí,že jsem tu před rokem nebyla,jelikož bych to asi nepřežila…:-)

Další odpovědi
panenka

Už se zde jednou na tuto otázku odpovídalo zde v odkaze vám zasílám odpovědi.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-to-je-expirace

Bumbes

  • termín životnosti, záruky a pod.
  • také to v medicinální terminologii může znamenat výdech, nebo poslední výdech (exitus, smrt)

led

ukončenie záruky