panenka

Co to znamená pro uživatele kteří mají WINDOWS XP

Dobrý večer zde v odkaze http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/software/203225-legendarni-windows-xp-umiraji-microsoft-ukoncuje-jejich-podporu.html jsem si ted přečetla ,že Legendární Windows XP umírají, Microsoft ukončuje jejich podporu můžete mi prosím více vysvětlit co to pro mě znamená když mám Windows XP děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

naprosto nic pokud své XP pravidelně aktualizujete máte už docela určitě SP3 nainstalován … ukončení podpory se týká pouze starší verze XP – SP2

„Legendární Windows XP umírají“ je jen bulvární titulek, dokonce až lživý …
Doplňuji:
microsoft tímto způsobem jednou za čas postraší uživatele a donutí část z nich vyhledat a spustit dříve vypnuté automatické aktualizace – tím a/ opravit tak ve svém systému řadu chyb, o což vsak microsoftu až tolik nejde b/ iniciovat kontrolu pravosti systému … poměrně velká část zaleknuvších se uživatelů tak přes všechny zmatky které podobně bulvární titulek vyvolal skončí nakonec v IT obchodě kupuje další licenci windows nejnovějších windows, no a to je nakonec ten hlavní důvod proč microsoft vypouští tato prohlášení o ukončené podpoře do světa. Jinak fakticky ukončená podpora samozřejmě neznamená vůbec nic, je to opravdu spíše jen prázdný pojem, který hrozivě zní …

Další odpovědi
GangstaHelper

Přesně tak, ukončení podpory ze strany výrobce má jen minimální efekt. A od novinek mě takto klamavý titulek moc nepřekvapuje (nebýt na seznamu, moc lidí by na ně asi nechodilo).