Avatar uživatele
panenka

Co to znamená pro uživatele kteří mají WINDOWS XP

Dobrý večer zde v odkaze http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/software/203225-legendarni-windows-xp-umiraji-microsoft-ukoncuje-jejich-podporu.html jsem si ted přečetla ,že Legendární Windows XP umírají, Microsoft ukončuje jejich podporu můžete mi prosím více vysvětlit co to pro mě znamená když mám Windows XP děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda před 5035 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

naprosto nic pokud své XP pravidelně aktualizujete máte už docela určitě SP3 nainstalován … ukončení podpory se týká pouze starší verze XP – SP2

„Legendární Windows XP umírají“ je jen bulvární titulek, dokonce až lživý …
Doplňuji:
microsoft tímto způsobem jednou za čas postraší uživatele a donutí část z nich vyhledat a spustit dříve vypnuté automatické aktualizace – tím a/ opravit tak ve svém systému řadu chyb, o což vsak microsoftu až tolik nejde b/ iniciovat kontrolu pravosti systému … poměrně velká část zaleknuvších se uživatelů tak přes všechny zmatky které podobně bulvární titulek vyvolal skončí nakonec v IT obchodě kupuje další licenci windows nejnovějších windows, no a to je nakonec ten hlavní důvod proč microsoft vypouští tato prohlášení o ukončené podpoře do světa. Jinak fakticky ukončená podpora samozřejmě neznamená vůbec nic, je to opravdu spíše jen prázdný pojem, který hrozivě zní …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Přesně tak, ukončení podpory ze strany výrobce má jen minimální efekt. A od novinek mě takto klamavý titulek moc nepřekvapuje (nebýt na seznamu, moc lidí by na ně asi nechodilo).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek