vivatisCZ

Co to znamená pet brother?

Ted jsem viděl na jednom blogu nějakého anglického kluka fotku a nejspíše s jeho bráchou. U fotky bylo napsáno With my pet brother.
Co to znamená?

Nejlepší odpověď
quentos

To jsem ještě neslyšel :{O> podle zdroje to vypadá na důvěrnější vztah, který ale nikdy nepřekročí hranice mazlení („petting“). Ve zdroji popisují typický příklad, kdy si jsou kluk a holka navzájem velmi sympatičtí, ale ona je zadaná a nechce na tom nic měnit. Tak zůstanou „pet siblings“. Ostatně já to mám se svou nejlepší kamarádkou podobně.
Mezi dvěma jedinci mužského pohlaví to bude zřejmě méně obvyklé.
Nejde tedy o skutečné sourozence, zde „brother/sister“ funguje přeneseně.

Zdroj: https://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2007­0521071631AAer­L0s