otaznik007

Co to znamená „LOL“?

Nejlepší odpověď
miky1999

Znamená to – lay of laughing
V překladu tedy – válím se smíchy

Další odpovědi
ondra07

Přesně tak..
Ještě doplním, že se to používá hlavně na netu, tzn. na facebooku, lidečku apod.. :)
V běžné řeči to neříkejte :DD

quentos

spíše to vychází z „laughing out loud“ – směju se nahlas.

Otázka je tu mimochodem asi postopadesáté, stačilo zadat do modré lišty.
Doplňuji:
lay of laughing je mimochodem blbost… lay znamená položit (něco/někoho), nikoli lehnout si, natož válet se … napoprvé jsem si ostatní odpovědi jen tak prolítl a tohohle jsem si nevšiml.
Ještě se to vykládá jako „lots of laughs“ (hodně smichu), laughing out loud je ovšem nejběžnější výklad

ivosek.pole

ROFL ty nevíš co to znamená LOL?LOL :D jo vlastně ty nevíš co to znamená tak xD