Biedronca

Co to znamená laicky když HA je bez androgenního a bez anti androgenního účinku?

Antikoncepce Katya je bez androgenního a bez anti androgenního účinku. A má vyšší dávku estrogenu, CO TO ZNAMENÁ PRO MĚ?

Odpovědi
arygnoc

Znamená to, že „nezmužniete“, teda neprejaví sa to na vašej svalovej hmote (muži majú viac svalov v pomere k telesnému tuku), nezačnú Vám rásť fúzy, nezmení sa štruktúra, množstvo a výskyt ochlpenia, nezhrubne Vám hlas a pod.
S tým estrogénom je to v poriadku, je (sú, lebo ich je viac [estradiol, estron, estriol]) to ženský hormón, ktorý riadi najmä ovulačný cyklus.