Morčata331

Co to znamená kostlivec ve skříni?

Někde jsem slyšela že nějací lidé mají kostlivce ve skříni co to znamená a jak zjistím jestli ho tam mám?

Nejlepší odpověď
anonym

„Kostlivec ve skříni“ je nějaký nevyřešený problém z minulosti – maš takový?
😉
Přímo ve skříni jej nenajdeš.

Další odpovědi
Mirdas

Znamená událost ( kostlivec ) s kterou se dotyčná osoba(y) rozhodně nechce chlubit na veřejnosti a tak ji drží v tajnosti ( skříň ).

Akzeret

Promiň, pobavila mě 2.část otázky :D
Kostlivec ve skříni znamená něco ,,špatného", za co se třeba stydíš a stalo se to dávno, a jiní o tom nevědí. Napadá mě třeba: holka byla jako malá zneužívaná, přesto z ní vyrostla sebevědomá a cílevědomá žena. Nikomu se s dětstvím nesvěřila. A právě to zneužívání je jejím kostlivcem ve skříni ;)
Jestli nějakého máš, víš nejlépe ty sama ;)

marci1

Zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-rozumite-spojeni-kostlivec-ve-skrini

huxa

Kostlivec-už maso odumřelo, tudíž je to nějaká starší mrtvola; ve skříni-schovaná, nikoliv dobře, ale i přesto někde schovaná, tudíž je to něco staršího, co dotyčný skrývá.