pizlicka

Co to znamená, když žena jednomu muži věří a druhému nevěří?

s tím prvním žila, opustila jej pro toho druhého. První ji nepřitahuje, nechce s ním znovu žít, porad mají mezi sebou spory, ALE věří mu. Nyní žije s tím druhým, přitahuje ji, ekonomicky se má ta žena líp, s tím druhým si rozumí, dokáže ji rozesmát, ALE uvnitř ta žena cítí napětí, je žárlivá, což u prvního nebylo, a ještě ke všemu tomu druhému nevěří.MÁ DUVOD MU NEVERIT V JEDNOM PRO NI DULEZITÉM SLIBU,KTERY JI DOST ZAMOTAL SE ZIVOTEM.JINAK ŽÁRLIVOST-VĚC POCITOVA,NEJDE SE JI PRÝ ZBAVIT.ALE PROC NEŽÁRLILA U TOHO PRVNÍHO?Z ČEHO TAKOVA JISTOTA,KDYZ TEN PRVNÍ JI TAJIL PUJČKY?

Nejlepší odpověď
Kepler

To je nezodpověditelná otázka. Ona žena by se měla řídit jak srdcem, tak i rozumem. Což najednou asi nezvládne. Nakonec je to jedno. Nikdo neví, jak se muž zachová v budoucnu. Je to rovnice o tisících neznámých. Jediné vodítko: rozhodují nejsou kecy, ale činy.

Další odpovědi
iceT

Ohledně žárlení:na prvního se žárlit nemuselo; když si bral půjčky, asi nebyl moc movitý. Ten druhý peníze má, píšeš, že ekonomicky je na tom lépe, než s tím prvním, čili mi vychází, že žárlí proto, aby jí toho movitějšího ženicha nepřebrala jiná aktivistka. A dále: sliby se slibují, blázni se radují.Na toho první byl třeba spoleh, na toho druhého není, jednoduché. Ale rozhodnout se paní bude muset stejně sama.

nyjono

Má důvod tomu muži nevěřit?
( napětí)!

Nuk nuk

Dotyčná by si měla udělat jasno v tom, co vlastně chce a podle toho se řídit. Samozřejmě záleží i na tom, proč na jednoho má důvod žárlit a na druhého nikoliv, nejspíš tam bude i jistý „příspěvek“ ze strany na toho, na kterého žárlí, že. Pak je otázka, jestli žít s člověkem, kterému se nedá věřit. Ale každý svého štěstí strůjce, nebo ne?