Rokio

Co to znamená, když se o někom řekne, že neumí ani pozdravit?

Znamená to, že neumí nic či, že je dokonce úplně retardovaný nebo jenom tato věta poukazuje na to, že daný člověk je nevychovaný. Nebo to znamená něco úplně jiného?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Obvykle to znamená, že neumí ani pozdravit, v širším sova smyslu, že je nevychovaný.

Další odpovědi
Drap

Ano je nevychovaný. Může to i znamenat, že je to zkrátka takový ňouma.

pucipuci

Tak u nás je to vžité ve smyslu, že je totální pako. Ať už ve smyslu nižší IQ nebo je naprosto nešikovný.