jirka21kufr

Co to znamená, když se o nějaké věci řekně, že je out?

Nejlepší odpověď
annas

Projděte si odkaz, najdete vysvětlení, je více možnost, záleží na kontextu. Jde o překlad z angličtiny.

http://slovnik­.seznam.cz/en-cz/word?q=out&id=e9ZG-l8wGWk=,fcYC6­BS1o74=,guF8iC­Sq40g=

Další odpovědi
anonym

Podle kontextu – mimo, venku (mimo zájem), pasé, de-modé, nedůležitá…

Lamalam

Přesný opak věci, která je in.

zjentek

nejčastěji to znamená, že už ta věc neletí, nefrčí a že už není in.
Nebo že je mimo- když jsem „out of reality“ znamená, že jsem mimo ..out of mísa

MK44

To záleží, vo co gou. Out může být něco, co nás už nezajímá, co se už nedá použít, nebo něco, co je vůbec mimo náš zájem, co nepřipadá v úvahu. Out může být něco, co je mimo náš dosah, možnosti. Je to mimo hru. Out může být něco, co se původně tajilo, ale už je to venku, provalilo se to. Out může být i osoba. Třeba, když není v obraze, když ji odněkud vyloučí. Atd. atd. To jen, co mě teď napadá.