Heřman

Co to znamená když se myš zblázní a začne běhat po celém domě.

Máme v domě myš a někdy je divná protože běhá (rychle) po celém domě čím to je že je taková bláznivá. Může to být něčím co snědla nebo něco jiného.
Doplňuji:
Myš je nezvaný host a v domě nic neničí, ale jen běhá a vydává nepříjemné zvuky.

Nejlepší odpověď
anonym

Ona v tom případě neblázní, ale hledí se někam hodně rychle schovat. To, že nic neničí, je jen zdání. Bude-li mít chuť zahnízdit, tak bude potřebovat vybudovat hnízdečko. Nosit „materiál“ z venku si rozhodně nebude. Na to má dost možností u Vás doma. Viděla jsem u sousedky v prvním patře paneláku rozežrané čalounění u gauče, požrané knihy. Myška. Byla jenom jedna, ale než stihli zjistit, kam se schovala, bylo jich celé klubíčko (těch malých). Stopy po sobě zanechala nesmazatelné.
Celkem dobře se myš chytí na kousek sýra, kůži ze slaniny, nebo vlašský ořech.

Další odpovědi
Damiana

Bezdrátová už může umět i běhat? Není to ten čistící robůtek na podlahy?
No a jestli je živá – nepovalují se vám někde doma antidepresiva, umělé stimulanty? Máte dobře zavřenou pikslu s kafem? Cukroví? To víš i taková myš je jen člověk…:-)
Doplňuji:
Sadisticky až zlolajně nastražená past (i několik) – pozor ale na myší inteligenci a na vlastní palce ve tmě. Nebo sehnat nějakého Toma.

Syd

Myši jsou od přírody agilní. Kdyby jenom seděla na místě, to by bylo divný. Když ti to vadí, pořiď jí běhací kolo pro křečky, třeba se jí to zalíbí.

Lukasy

Protože se boji a musi utect aby ji někdo nechtl.

anonym

Já mám myš připojenou drátem k PC a ty bezdrátové mi ještě taky nikdy neutekly.

suaeda

Půjčil bych si od někoho dobrou kočku myšilovku. Během pár dní buď kočka myš chytí a nebo se myš sama odstěhuje jinam.

manon

Zapomněl jsi nám napsat, zda je to myška ochočená nebo nezvaný host :)

PS: Jinak mne jako první asociace napadla odpověď: To my máme doma kohouta, ten nám… :)
Doplňuji:
Tak to doplňující sdělení vrhá na věc to pravé světlo :) Pak tedy myš běhá, protože je vyděšená a je potřeba ji buď pustit na svobodu nebo chytit do pastičky :) Že nic nedělá bude jen dojem – něčím se živí a koná zřejmě i jiné potřeby :)