bolak

Co to znamená, když rozkrojím jablíčko a objeví se škvor?

Já myslel že to má nějakej speciální význam, jako hvězdička x křížek x škvor, nebo to platí jen o vánocích?

Nejlepší odpověď
redy

To znamená, že je tam škvor:-)

Další odpovědi
annas

Záleží na tom, zda věříš v symboliku. Našla jsem jeden výstřižek, schovávala jsem si kdysi citáty a různé významy předmětů apod. Něco uplavalo při povodni, nebo bylo zničené, občas někde v krabici najdu pozůstaky.

Najít v něčem škvora , případně ho vidět ve snu, znamená, že tě trápí výčitky svědomí z daleké minulosti. 🙂

Ale určitě lepší škvor v jablku než jiný brouk v hlavě.:-))

marci1

Že tam likvidoval nějaké škůdce ? 🙂
"Škvor je všeobecně užitečný a likviduje celou řadu škůdců, jinak na škvory se používá lapač škvorů. "
http://www.roz­hlas.cz/porad­napraha/zahrad­kari/_zprava/skvor-likviduje-celou-radu-skudcu-20-ledna--1006620

da ny

Reklama a výzva k zakoupení vstupenky na koncert :D
http://www.skwor­.cz/

mosoj

Že škvoři ještě nevymřeli.

Pipka

že si tam pro něco šela nebo se tam ubytoval,nejčastěji jsou v bubáku

zjentek

tys měla v bubáku škvora Pipko? Chlapi mívaj tak maximálně v uchu ..u bubínku

jáára

hahahaha

bolak

huhuhuhu