Stingo

Co to znamená, když mi najednou začly smrdět všechny parfémy a toaletní vody, co používám?

Ještě nedávno mi všechny voněly a teď jsem se skoro přestala vonět, protože je mi ta vůně nepříjemná a bolí mě hlava. Není to změna hormonů v těle? Nebo tak něco?

Nejlepší odpověď
zjentek

pozor, parfém má také expirační dobu a po ní se jeho složení může začínat měnit :o

Další odpovědi
Pájo

Jen tak na okraj… s počínajícím těhotenstvím se u řady žen kvalita čichu zlepšuje.
Není to ten případ… (?)

Drap

Znamená to , že ti začaly smrdět. Jestli nechceš smrdět i ty, přestaň je používat a nebo si najdi jiné, co voní.

marci1

To je normální, chce to změnu. Člověk se stále mění. 🙂

kubik!

Snad bych si radši běžela koupit těhotenský test… Jak se říká, že budoucí maminky mají chutě, tak něco podobného mají s čichem, voní jim to co jim nevonělo a naopak co vonělo, to jim začne smrdět…

cochee

Mi smrdí všechny parfémy a toaletky a to proto, že ty ženské nemají rozum. Je to jak rána kladivem. Mám hrozně citlivý nosánek. Teď po hrozně dlouhé době jsem potkal ženskou, které opravdu POUZE jemně voní, naše nová paní barman :)

veruberu

přesně, nejseš náhodou těhotná? to se stává, že na začátku vše smrdí 🙂

Stingo

Pájo: No to mě právě napadlo. Měla bych si udělat test.

Pájo

Udělejte, nic tím nezkazíte.