Kerynka

Co to znamená když mi můj bejvalej ukazuje holku kterou tetkon chce ? Dělá to proto aby mě naštval! ?

Nejlepší odpověď
gnosis

to zalezi na spouste veci, ktere jste neupresnila – delka vztahu, jak dlouho je to od rozchodu, z ci strany to bylo, kolik mu je …

nejsem psycholog, ale pokud je rozchod cerstvy, treba v radech nekolika dni, videl bych to na vaznou charakterovou vadu. chce, abyste zarlila, muze se mstit, chce vam dokazat, ze je to borecek, ktery se pres vas vztah s prehledem prenesl. od takoveho chudacka bych dal co nejdriv ruce pryc. takovi lide u me budi smisene pocity (smes pohrdani a litosti). ale pokud od rozchodu uplynula spousta casu a normalne fungujete jako kamaradi, nevidel bych v tom nic divneho. a jestli vas jeho dalsi znamosti nezajimaji, sdelil bych mu to, snad vas tim prestane otravovat co nejdriv. muj nazor:)

Další odpovědi
žolik

Zůstali jste přátelé,dělá to proto aby vás naštval abyste žárlila asi na vás pořád myslí,mě to připadne typické pro muže jsou to zbabělci,vůbec si neuvědomují co dělají.

Zdroj: žolík

Toruk

Pravděpodobně ano.