M0RRIS0N

Co to znamena kdyz je nekdo narcista??

Nejlepší odpověď
annas

Dodatek k předchozím odpovědím.
Narcizmus je vlastně porucha osobnosti. Narcis je tedy člověk, u něhož se objevují:
velikášské pocity vlastní důležitosti a jedinečnosti,
zveličování svých vlastních schopností,
fantazírování o neomezených možnostech (o ideální lásce, úspěchu a skvělosti),
potřeba neustálé pozornosti a obdivu (předvádění se),
pocity ponížení, vzteku nebo ledová lhostejnost, když je třeba kritizován.

Zdroj: http://ografo­logii.blogspot­.com/2008/06/nar­cismus.html

Další odpovědi
cikuli

je to clověk,který je zahleděný sám do sebe a uznává jen své názory a stanoviska

Vikičistič

Typickej narcista náš pan prezident. Sice chytrej ale…

panenka

slovo narcista znamená sebezbožnující člověk

Zdroj: slovo narcista

kenyrts

A co je vlastně narcista? Zbožňuje sám sebe !!!
Narcismus je přehnané zaujetí sebou samotným. Tento typ poruchy osobnosti patří v dnešní době k velmi rozšířeným. Jak ale poznat, kdy jde jen o sklony k narcismu a kdy o vážnou poruchu? Čtěte o projevech narcismu, jeho příčinách i způsobu léčby.

http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Narcismus