jackhammer86

co to znamena kdyz holka rekne kdi bil jsem byla milionar tak bi sem se te fact vychutnala ??? to jsem moc nepochopil ?

Doplňuji:
jako nemuže to treba mít nejakej překlad ? v dobrym nebo ve zlim ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

že je koza.
a aj tá by to zvládla spisovne (méé-méé).

ale:
nekrivdime dievčaťu (tzv. zlatokopke): čo keď práve tázateľ (jackhammer86) nevie písať a hovoriť rodným jazykom?
v tom prípade – nepomôžu ani milióny (ani jemu ani slečne).

no a záverom:
komu není vzhůry dáno, v apatyce nekoupí (platí pre autora dotazu [nemá milióny] i pre slečnu [nekomentujem]).

Další odpovědi
Hamon

To znamená, že neumí česky, má dyslexii, dysgrafii nebo něco podobného. Pro život to není vážnou překážkou.

iceT

Pokud její věta zněla:Kdybys byl milionář…tak to znamená,že to byla nějaká zlatokopka,co by z tebe udělala chudáka
Pokud věta zněla,že kdyby ona byla milionářka,tak snad by si tě třeba koupila,nebo by s z tebe udělala onuci.Jak prosté…

anonym

Jednoznačně to znamená, že jde o strojový překlad z blíže neurčeného jazyka. (Včetně doplnění otázky.)

bolak

Není z jugoslávie? > http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=T_Z8Gtq­Pc9s#t=23

Mc Merkurion

…že ti asi chybí klávesa „Y“

Kat ka Suky

Asi mam pocit ze neumis psat ale to nic…
Ze by si te ta hlka vychutnala-rande v luxusnu restauraci,draha zabava atd…proste aby s s tebu prozila drahy rande…