hanulka11

Co to znamená …Hurónský křik ?

Nejlepší odpověď
annas

Je to myšleno jako divošský, divoký, nevázaný křik, řev, ale i chechot, jásot, tanec, atp.

Další odpovědi
venkovan

Huróni byl indiánský kmen u severoamerických jezer. jak asi zní – stačí vzít chlapa tyčí do rozkroku.

anonym

Huroni,kmen indiánů – ti si počínali při boji tak hlasitě, že jejich jméno posloužilo pro označení huronský křik , např. policajti provádějí tzv. hlasitý vstup , asi jim to poradil nějaký policejní psycholog , jelikož to má (ten křik) za účel zmást protivníka , což věděli i divocí Huroni už velmi dávno a policajti na to přišli teprve v nedávné době .