bolak

Co to znamená hugačaga?

Nejlepší odpověď
annas

Jje to pravěký africký tanec, který ucítá boha Démonita. Závěrečná část obřadu na jeho počest je zakončena tancem huga čaga, který předvádí náčelník. Na slova huga huga huga – všichni dupou a bubnují na pusu, na slovo čaga – 2× tlesknou.

http://is.muni­.cz/th/135990/ped­f_m/Diplomova_pra­ce.doc.txt

Další odpovědi
Lucijej

Celá fráze je „hugačaga huga huga“ a volně přeloženo to zní takhle „já tak rád trsám, trsám“ :D

bolak

přátelé, jde o naprosto seriózní otázku…

všimněte si prosím kategorie! zde není místa pro ASCII art..

Lucijej

Já svoji odpověď myslela smrtelně vážně! Jsem to měl za pouhý pověvek a ono to opravdu něco je, ale jiného :D

bolak

no vidíš, co se všechno díky mě nedozvíš :)

Lucijej

ale hvězdičku ti stejně nedám, když nedokážeš ocenit moji vtipnou odpověď :P

Lucijej

tak jo, ukecals mě :D

bolak

teda já má nad tebou ale moc :)

a stejně..si mužu dát hvězdiček kolik chci..a když i tak budu mit málo, tak zbytek mi dá mejch 17 briketek..

Lucijej

Už se klepeš na zlato, co? Nebuď hladovej ;o)

barnajka

http://www.you­tube.com/watch?v=PJQVlVH­sFF8 :D

bolak

prosimtě co tě tak rozdovádělo?

Lucijej

No to víš, Mič je je štramák :D