Lucimia

Co to znamená hair minimising?

Mám to napsané na Dove anti-perspirantu deodorantu. A nechápu proč tam je to hair.

Nejlepší odpověď
annas

Protože při pravidelném používání tohoto deodorantu zůstanou chloupky v podpaží jemnější a snadněji se oholí a podpaží zůstane delší dobu bez chloupků.
hair = vlasy; zde míněny chloupky.

Zdroj: http://www.lekarna-litovel.cz/shop­.php?action=show_pro­duct_detail&pro­duct_id=322276

Další odpovědi
Miroslavst

to ta angličtina: jedno slovo (hair) několik významů. Nemusí to tedy vždy znamenat jen vlasy.

ReHu

Souhlasím s Anseli, ale ohledně zmírňujícího se růstu chloupků bych tomu zase až tak nevěřila.
Obchodní triky zkoušejí nalákat zákazníky na kde co.