Vodpovedi

Co to znamená fiktivní rozhovor?

Nejlepší odpověď
annas

fktivní – spočívající na fikci; vymyšlený, smyšlený, neskutečný, nereálný.

V písemné formě kladete otázky, odpovídáte tna ně stylem, jakým by reagoval třeba dotyčný. Takže vše je vymyšlené.

Příklad fiktivního rozhovoru

http://www.cesky-jazyk.cz/slohov­ky/rozhovory/fik­tivni-rozhovor-s-otou-pavlem.html

Další odpovědi
Reuef

Ze si ten rozhovor vedl autor sam – a dosazoval odpovedi jak si mysli ze by ten dotycny mohl odpovidat

Drap

Smyšlený, stvořený fantazií

Conchus

To je rozhovor, který se sebou vedu každé ráno, cca od 4 do 6.30 kdy vstávám a jdu dělat něco konkrétního. Ale dost často jsem vymyslel něco velmi dobrého. Byly to skoro vždy produktivní rozhovory.