Mc Merkurion

Co to znamená: chyba 0×80028CA0: nesoulad typů?

… trochu polopaticky (pro blbce) prosím vysvětlit … jestli někdo neví …

… při kopírování na flešku …

Nejlepší odpověď
Lamalam

V jakém kontextu? Třeba při programování to vyskočí, když s proměnnou určitého datového typu chceš provádět operace dostupné pouze pro jiný datový typ (třeba chceš číslo vydělit textovým řetězcem, to fakt nejde).

Další odpovědi
leporela22

Doporučuji stáhnout toto http://www.mi­crosoftfixit.net/win­dows-error-0x80028ca0/
Nejspíše došlo k tomu,že váš počítač nebyl dobře udržován. Jelikož je to chyba operačního systému, tak to není chyba USB flash disku, ale každopádně zkuste udělat scan přes ten program a uvidíte.

Mc Merkurion

leporela22: … díky, ale bohužel mám W10 …