bartt13

co to znamena

co znamena slovo predator a jeste neco o tom a jestli nevite kde bych sehnal nejake obrazkys je to zvire dekuji za kazdou odpoved

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se na stránku, kde je povídání o predátorech. Až stránku otevřete, dole je odkaz na stránku Hnutí Duha www.selmy.cz.

Nebo stránka Svět predátorů: http://www.yacht-magazine.cz/cz/od­borne-clanky/fauna/181-svet-predatoru/

Jinak predátor je dravý živočich, lovec, tvor živící se lovem ostatních živočichů.

Zdroj: http://www.na­dacepartnerstvi­.cz/p-12629&exp=male43

Další odpovědi
Retko

No vlastnimi slovy je to dravec, ktery lovi svoji korist. Prikladem jsou selmy. Lev apod. To jsou vsechno predatori.

panenka

je to živočich dravec nebo šelma živící se dravým způsobem

Zdroj: slovnik-cizich-slov.uzdroje.com/?s=pre­dator

Michal

Je to zvíře,které je nejsilněkší, patří mezi dravce,živí se lovem ap. Příkladem je lev a srna. Ale i u hmyzu jsou predátoři,mezi ptactvem ap.V odkazu máte adresu,kde seženete velké množství obrázků a fotek.

Zdroj: www.Google.cz sekce obrázky