Co to znamená?

Ahoj lidi, vím že toto je debilní dotaz a asi mi moc nepomůžete.
Poslední dobou se mi stává že všude nacházím nějaké narážky na 2sv. válku. Ve snech v písničkách všude.Nikdy jsem se o ní nezajímala a začalo to až tento měsíc. Např. na oslavách pálení čarodejnic kde jsem byla jako dobrovolná výpomoc hrály písničky co maj něco společného s čarodějnicemi takové ty dětské melodie nebo z filmů různé písničky a pak najednou tam začala hrát písnička co rozhodně nebyla dětská, zpívalo se v ní o 2. světové válce koncetrácích atd... Ostatni písničky se opakovali ale tahle hrála jen jednou. Už jsem z toho na prášky. Děkuji za radu
Lili
Doplňuji:
Jsem z toho na prasky protoze ano opravdu me to desi nwm co mam delat furt se mi o tom zda...Je to hruza!!!!!!!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Každý rok nám médiá začínajú v apríli (dubnu) vtĺkať do hlavy myšlienky na 2.svetovú vojnu a radosť z osláv jej konca. Nebojte sa, v júni (červnu) budete mať už iné myšlienky: najprv Medzinárodný Deň detí a potom koniec školského roku a školské prázdniny. V tom duchu budú aj pesničky a narážky typu "mamí, čo dostanem za jedničky na vysvedčení... kam pôjdem cez prázdniny..."

Další odpovědi:

Bronzový

Se stává, ale jde o to, že si to uvědomuješ jen když je to pravda, to že tisíckrát hrála písnička o něčem jiném ti nepřijde. Mě se to stávalo se slovíčkama v angličtině, objevil jsem nějaký nový a cokoliv jsem četl/slyšel tak tam vždy bylo, ale přitom tam byla spousta jinejch a to si člověk nepočítá. Schválně si vyber nějakou věc a počítej kolikrát o ní uslyšíš.
Ale nechápu proč jsi z toho na prášky? To tě to tak děsí?
Doplňuji:
No tak vyhledej psychologa, třeba ti to vysvětlí jinak, když se ti to moje nezdá. Nebo choď kanálama, nic neposlouchej a ono to přejde.

Zlatý

Lidem to je třeba připomínat. Velmi rychle zapomínají. Ano není to žádná legrace .

Diskuze k otázce

Zlatý

led

Quimby, v spojení so situáciou na Ukrajine sa strachu z vojny nedivím. Práca médií tento strach len zvýrazňuje.
Pre zaujímavosť, moskovská TV1 (vysielanie pre Európu) tento rok aj vynechala obligátne vojnové filmy, ktoré vždy v tomto období dávala.

Bronzový

petra15

led
ted jsi to trefila:-) "kazdý rok nám média..." (at si tu propagandu strcí za klobouk) , Lili-nenech se nakazit a manipulovat...:-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.