SINGO

Co to znamená?

Ted jsem si na stránkách komety přečetl:

Kometa vetuje rozhodčí

HC Kometa Brno se po třetím utkání semifinále proti Plzni rozhodl vetovat hlavního rozhodčího Jana Hribika a čárové Marka Hlavatého a Rudolfa Tošenovjana.

Co to znamená? Co tím kometa vyjadřuje?

Nejlepší odpověď
hanulka11

vetovat je zakazovat – asi nespravedlivě rozhodcoval tak ho nechtějí

Další odpovědi
Kohut57

Využít práva veta, znamená využít práva něco zakázat, zastavit, zrušit. V případě Komety jde zřejmě o možnost nesouhlasu s nominací rozhodčích , zřejmě pro nespokojenost s jejich výkonem v předešlých utkánich.