Mell

Co to znamená?

Znám se s kamarádkou už 1 rok a je mi dost blízká, ale ted jsem začla cejtit něco zvláštího jak kdybych se do ní zamilovala (prominte je mi to malinko trapné psát) Nevím co to znamená. Ona má kluka a kamarádku s kterou je jako fake „zasnoubená“ Nevím co to je a taky nevím co dělat. Prosím poraďte
Doplňuji:
Nemyslela jsem to zasnoubení ale to s tou kamarádkou. Naše vztahy…

Nejlepší odpověď
LaDy MuSiC

Fake zasnoubená- holky si často dávají např. na facebook do vztahu své nejlepší kamarádky, nebo si je dávají jako své sestry. Je to jenom náznak že jsou dobré kámošky.
To co popisuješ jako první je prý docela normální pokud ti je třeba 12,15,,18.. apod.

Další odpovědi
auluk

fake je jako že je to falešný až se setkáš někdy s tím že je něco fake je to faslešný