kiky

Co to znamená?

ola eslan soi edwin el ermano de carlos del ciber de estrecho
te acuerdas jajja qe tienpos
baya ya eres famoso aber si me das tu grafo pa ponerlo en un marco
saludos de carlos
te cuidas swan aa qe temasos ee qe mucica amis panas en el… ecua les molada un monton bueno ya ablamos......­...prosím neumím španělsky a ne překladači to není přesně :(

Odpovědi
dědapetr

Také neumím španělsky,ale můžu nabídnout radu:

Zdroj: http://www.tlu­moceni-preklady.cz/pre­kladatelske-agentury-firmy/cr/spanel­stina.cestina/pre­klady/