Zuzik

Co to znamená?

Mám pro vás velmi zajímavou a určitě i těžkou otázku. To to znamená když se mi ve snech zdá hodně o vodě a o čarodějnicích? prosím odpovězte mi, moc mě to zajímá

Nejlepší odpověď
anetadela1

Čarodějnice

  • zlá žena v domě [6]

čarovati – kup jmelí pro lásku nebo verbenu [6]
podaří-li se ti jí utéci – vyvázneš z nebezpečí [6]
pronásleduje-li tě – máš nablízku nepřátele [6]
viděti – hrozí ti nepřátelství [6]
viděti: varování před falešnými přáteli. [1]

Voda

  • stav a kvalita odpovídá vašemu duševnímu stavu [3]
  • znamená city. [4]

čistá – dobře [8]
čistá – pravda [6]
čistá voda – znamená mnoho potěšení a nečekané rozmnožení majetku [5]
chodit po ní – znamená úspěch a zdar v podnikání a štěstí v lásce [5]
choditi po ní: Navzdory všem zvítězíš. (49) [2]
jasná a tichá – znamení velkého štěstí (30,71) [7]
kalná – nepravdy [6]
kalná – zlo znamená [8]
kalná: Kdo nemá míru, znepříjemňuje si život. (16) [2]
kalná nebo bouřlivá – nemoc (86) [7]
kalná voda – varuje před nebezpečím a věští smutek a osamělostí [5]
klidná, nezčeřená hladina – reprezentuje hlubokou studnici vašich citů. [4]
kola na vodě – pravdivý dopis od člověka zapomenutého [6]
minerální voda – znamená nečekané štěstí při uskutečňování tvých plánů a záměrů [5]
nosit v nádobě vodu – znamená nečekané štěstí a zlepšení v podnikání [5]
opařiti se: I v malých věcech buď opatrný! (40) [2]
padnouti do vody – pronásledování a svízele [6]
pít ji – znamená významné ztráty v podnikání [5]
pít kalnou vodu – je předzvěstí těžké nemoci [5]
pít teplou vodu – je znamením menších zdravotních potíží nebo nevelkých rodinných problémů [5]
po vodě choditi – šlapeš po pravdě [6]
pobývat nad rozvířenou vodou – věští brzkou smrt v rodině [5]
ponořiti se do ní: Někdo tě chce podmanit, ale nedáš se. (42) [2]
proudící – poukazuje na temperament a silné emoce. [4]
přebroditi: Nedělej si starosti, o tvou budoucnost je postaráno. (36) [2]
rozlíti ji: Klameš sebe. (10) [2]
rozvířená – znamená nebezpečí ve tvém okolí [5]
rozvodněnou viděti – neštěstí (88) [7]
se opařiti – hněv (14,24,85) [7]
sladkou píti – nedostatek (2,22,86) [7]
spadnout do kalné vody – upozorňuje, že v blízké budoucnosti uděláš mnoho chyb, které zapříčiní tvůj smutek a lítost [5]
spadnout do studené vody – je varováním před falešnými lidmi ve tvém okolí [5]
spadnouti do ní a topiti se – ztráta práce [6]
státi u vody – zoufání [6]
stojatá: váš citový život stagnuje nebo neexistuje. [4]
stoupající kolem domu – naznačuje vítězství nad konkurenty [5]
studená – velmi chladné přivítání [6]
studená: Úspěch je na dosah. (21) [2]
studenou píti – dobré (4) [7]
studenou píti: Tvé tělesné zdraví je dobré. (49) [2]
svěcenou se kropiti – žal (2) [7]
teplou píti – zlé (39) [7]
teplou píti: Chybí ti zdraví, jdi k lékaři. (6) [2]
v botách – nezoufej [6]
v čisté vodě se koupati – zdraví (54) [7]
v kalné neb bahnité chodit – nemoc [6]
v kotli vařit viděti – nebezpečí (49) [7]
v putně na zádech nésti – neštěstí (47) [7]
valicíse na Vás – pozor dost velké neštěstí [8]
vařící: Nebuď náruživý, kroť svůj temperament! (9) [2]
ve vodě státi a mýti se – velká práce (8) [7]
vedle vody jíti (ženatému a vdovci) -nepříjemnosti (2,38) [7]
vedle vody jíti (zamilovanému) – jest dobrým znamením (2,38) [7]
vidět čirou: příslib úspěchu a zisku [3]
vidět kalnou nebo špinavou: předzvěst nejasných nebo nejistých poměrů [3]
vodnatelnost – velká nemoc tě očekává (69) [7]
vodou se břísti – potupu (4,29,69) [7]
Vodu nabírati – dopíditi se nějaké (6) [7]
vylévat ji – znamená, že můžeš brzy očekávat ztrátu postavení nebo menší, ale nepříjemné zdravotní potíže [5]
vylévati – škoda (7,22) [7]
vyrazivší náhle ze stěny, sloupu – pláč celé rodiny [6]

Zdroj: http://www.pro­vaz.cz/sny/pis­meno.php?tride­ni=3200

Další odpovědi
Michal

Máte skryté touhy po sexu,ráda by jste vyzkoušela i jiné, avšak nenásilné praktiky.Měla by jste ale pocit viny ,díky prostředí ve kterém žijete.Zjednodušeně řečeno trápí vás nenaplněný partneský ideál.
Přesto můžete žít ve spokojeném manželství.Teď i v pozdějších dobách.Odpovězte mi prosím co vás napadá a jedná-li se o schodu s realitou.

Zdroj: učím se výklad