Elizabet

Co to znamená?

Chtěla bych se zeptat co znamená znak který vypadá asi takhle – je kruh a uvnitř je jakýsi ptačí pařát. Prostě kroužek a uvnitř ptačí noha no nwm jak to mám jinak říci.Jestli někdo ví tak díky za odpovědi
Doplňuji:
Ano jak říkala Sandy už jsem si to zjistila je to znak míru. jinak díky!

Odpovědi
Sandy

Neměla bys třeba nějaký odkaz na internetu na ten obrázek? Takhle mě napadá jedině kroužek, ve kterém je znak podobný „Y“. To znamená mír (často se používá anglicky „peace“. Jestli myslíš něco jiného, zkus sem dát ten odkaz.;)Nebo asopn napsat, odkud ten znak znáš;)

anonym

může to být toto?

Zdroj: http://aukro.cz/i­tem942016745_wil­dcat.html#galle­ry