bartt13

Co to znamená?

co znamena slovo vyhulenej

Nejlepší odpověď
afro.minerva

To znamená, že tak dlouho hulí trávu, že už mu v hlavě zbyly jenom vysmažený zbytky mozku…z toho taky vznikl termín „smažka“.

Další odpovědi
panenka

tohle slovo se používá když je člověk vyhulenej(zmatenej) zkrátka mimo po kouření marihuany,kokainu

Wareg

Bych řekl, že „vyhulenej“ znamená mírně vulgární narážku na omezené IQ jedince lidského druhu. Patrně by se mohlo jednat o člověka, který často a vášnivě kouří marihuanu, tzv. „hulí“. Časem se dostane do stavu, kdy je jeho mozek poháněn konopím, jeho smysly otupí a svým blízkým okolím je vnímán jako „vyhulenej“…

Michal

Převážně zmoženej,u konce se silama ,se sníženou schopností reálně chápat svět a lidi kolem sebe. Někdy vymizeným svědomím a intelektem, degradací hodnot,návykovou látkou,která se kouří.Na prvním místě trávou.

kanylka

Tak vyhulenej je vyhulenec po kouření trávy,stejně jako vychlastanec po vypití alkoholu.
S užíváním tvrdých drog toto slovo nemá nic společného.(viz „smažka“,nebo zmínka o kokainu)