colombo3

Co to znamená…?

Co znamená špatně nastavené pop3 a smtp? Pomalu a pořádně ještě jednou-nastavit? Jak?
Doplňuji:
Děkuji moc za odpověď,ale nejsem na toto-nemám moc buňky,odpověď dobrá,ale nerozumím,jen jestli chcete-tak mám místní wifisíť a email mi byl založen v Praze, a teď nevím,co mám prozradit.Já to klidně prozradim,když to pomůže.Díky

Odpovědi
petr83

POP3 je protokol přes který stahujete emaily z poštovního serveru. Pokud nastavíte špatný pop3 servet špatně nebudete si moc stáhnout emaily do emailového programu ve vašem počítatči
SMTP je protokol přes, který se emaily zase odesílají.
ADresy pop3 a smtp serveru většinou najdete v napovědě nebo v nastavení vašeho emailového klienta, případně Vám je poskytne poskytovatel vašeho emailu, zaleží kde máte email zřízeny.

Co se týče nastavení emailového klienta tak se tyto dvě věci nastavují ve vlastnostech emailového účtu. Pokud nám prozradíte jakého klienta používáte můžu poradit přesněji