HerbiG

Co to zname TESCOMA??

Nejlepší odpověď
kenyrts

Firma která se zabývá výrobou a prodejem níže uvedeného:
e Tescoma specializovaný internetový obchod.
obchodu s nádobím Tescoma naleznete nerezové hrnce, tlakové hrnce, sady nádobí, pánve, nádobí do mikrovlnky, kuchyňské nože, jídelní příbory a mnoho dalších potřebných věcí do kuchyní i restaurací.

Další odpovědi
panenka

tescoma je společnost kde si můžeš zakoupit nebo objednat přes internet nádobí,vařečky,pří­bory,lžíce,po­klice nože zkrátka veškeré nádobí včetně pomůcek do kuchyně

anonym

Kompletní sortiment kuchyňského nerezového nádobí, nářadí a pomůcek pro vaření i stolování zn. TESCOMA. V poslední době je pod značkou TESCOMA nabízen rovněž porcelán v prvotřídní kvalitě. Společnost TESCOMA věnuje veškerou péči na výzkum a vývoj nových výrobků a hlavně klade důraz na jejich kvalitu.

Zdroj: www.e-tescoma.cz/

Elizabet

je to firma která vyrábí kuchynské výrobky