Lodvika

Co to zamená, když vosa okusuje kůži na chodidle, či nehet a jeho okolí?

Toto se mi dnes stalo, vosa se ještě dvakrát vrátila, vždy když jsem si lelhla a nohy měla volně na pohovce. Raději jsem se nehýbala, abych od ní nedostala žihadlo, ale nemůžu řít, že mi to její okusování bylo dvakrát příjemné. 🙂 Nikdy se mi to nestalo a nevím, co té vose na mé čisté noze tak chutnalo. Jen pro úplnost uvádím, že žádné ovoce v okolí nebylo, ani jiná potravina. Tož nevím, jestli se s tímto někdo setkal a nebo bude vědět, čím je takovéto chování vosy způsobeno?

Nejlepší odpověď
Drap

Asi ji tam něco zaujalo a chutnalo.....­........

Další odpovědi
aloevera5

Třeba jsi měla nohy spocené a vosička potřebovala doplnit sůl? :o)