Mili @

Co to vlastně je etno styl…?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ethno styl je různorodý. Vyznává určitá specifika pro typy nábytku, textilu, materiálů a textur, dekorací a barev typických pro výzdobu vybrané země nebo regionu. Dnes pojem etno nebo ethno styl chápeme několika způsoby. Níže si můžeme etno styl rozebrat podle vybraných zemí a zaměříme se i na módu.
Více info ve zdroji

Zdroj: http://www.urban-shop.cz/etno-styl/t-142/

Další odpovědi
hanulka11

oblečení v etno stylu je pohodlné a plné barev a obrázkových motivů na tričkách a mikinách , kalhoty jsou plandavé , z lehkých látek a sukně s kanýry dlouhé ,často poschoďové. Modní je bižuterie mnohdy velmi nápadná , silné náramky , řetězy na krk a velkými barevnými přívěsky.Prostě velmi pohodlné a nic nediktující oblečení