Pokročilý

Co to ukazuje Nokia Lumia 640 LTE?

Zdravím všechny :)

Taťka dostal nový služební telefon, ale bohužel ty předchozí byly klasické tlačítkové, které uměly volat, psát sms a fotit. Toť vše. Teď má Nokii Lumii 640 LTE a začalo se mu na hlavní obrazovce u "Store" objevovat jednička. A pověřil mě, ať zjistím, jak ji dát pryč :D

Zkoušela jsem to rozkliknout, nabízí mi to nějaké hry apod. a po zavření 1 nezmizí. Vypadá to jako u Androidu Google Play, akorát pro mě složitější, když v tom neumím. V Nastavení jsem nic nenašla a nějak víc se do toho bojím sáhnout. Telefon mám v ruce asi počtvrté (1x jsem se s ním učila sama, 2x to učila tátu a teď) a vůbec netuším, co s tím. Taťka to bohužel prostě CHCE pryč. Že to chce mít tak, jak to dostal v práci...

Zde obrázek, co mám na mysli: http://postimg.org/…

Neví někdo, co s tím? Budu vám moc vděčná :)
Předem všem díky a přežijte horko ;)

Odpovědi:

Tukni na store a vpravo nahore bude malej nejspis modrej ctverecek s 1. Na to tukni. Objevi se to, co chce aktualizovat a tak - mela by tam byt 1 aplikace. A ja delam: chvilku podrzim tu aplikaci a pustim. Pak tuknu na zrusit akci (zrusit stahovani,...).

V podstate ale ano, je to jako google play. Z otazky na me pusobi, ze z telefonu tatinek moc nadseny neni (chapu), takze ho asi moc "moderne" alespon z pocatku vyuzivat nebude. Proto radim udelat to tak se vsim "zbytecnym" a nechat aktualizovat jen to, co bude potrebovat do prace ;) Pak to jde vratit, takze zadny problem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.