Akzeret

Co to ukazuje Nokia Lumia 640 LTE?

Zdravím všechny :)

Taťka dostal nový služební telefon, ale bohužel ty předchozí byly klasické tlačítkové, které uměly volat, psát sms a fotit. Toť vše. Teď má Nokii Lumii 640 LTE a začalo se mu na hlavní obrazovce u „Store“ objevovat jednička. A pověřil mě, ať zjistím, jak ji dát pryč :D

Zkoušela jsem to rozkliknout, nabízí mi to nějaké hry apod. a po zavření 1 nezmizí. Vypadá to jako u Androidu Google Play, akorát pro mě složitější, když v tom neumím. V Nastavení jsem nic nenašla a nějak víc se do toho bojím sáhnout. Telefon mám v ruce asi počtvrté (1× jsem se s ním učila sama, 2× to učila tátu a teď) a vůbec netuším, co s tím. Taťka to bohužel prostě CHCE pryč. Že to chce mít tak, jak to dostal v práci…

Zde obrázek, co mám na mysli: http://postim­g.org/image/y7cx59tbv/

Neví někdo, co s tím? Budu vám moc vděčná :)
Předem všem díky a přežijte horko ;)

Odpovědi
Mattama

Tukni na store a vpravo nahore bude malej nejspis modrej ctverecek s 1. Na to tukni. Objevi se to, co chce aktualizovat a tak – mela by tam byt 1 aplikace. A ja delam: chvilku podrzim tu aplikaci a pustim. Pak tuknu na zrusit akci (zrusit stahovani,…).

V podstate ale ano, je to jako google play. Z otazky na me pusobi, ze z telefonu tatinek moc nadseny neni (chapu), takze ho asi moc „moderne“ alespon z pocatku vyuzivat nebude. Proto radim udelat to tak se vsim „zbytecnym“ a nechat aktualizovat jen to, co bude potrebovat do prace ;) Pak to jde vratit, takze zadny problem.