pizlicka

Co to muze byt, ze mi to nedovoli v noci spát???

cely den je v pohodě.jdu spát,lehnu do postele,a cítím v těle neklid.zacnou mi vnitřně pálet šlapky u nohou,je to nesnesitelne teplo,i když je v mistnosti chladno,a prechazi to ve vnitrni leftani v nohou tak,ze s nimi musim hýbat.nyni se mi to samé děje s dlaněmi a pod lopatkou.unavou usnu,do hodiny me to vzbudi znovu.spánek je trhaný,to je šílené.hlava chce spát,tělo to nedovolí.máte někdo obdobnou zkušenost?zatím ani lékaři mi to nedokáží vysvětlit.jeden tvrdi,ze je to psychicke,druhy tvrdi,z je to tělesné.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Doplňuj si hořčík, zbav se dluhů a nezkoumej se za úplňku.

Další odpovědi
gecco

Nejsem lékař – a nemám podobnou osobní zkušenost, ale spíše bych taky ´sázel´ na psychično.
😉
Pokud by byla příčina fyzická – zkusila ses před spaním fyzicky utahat? Pak si dát hodinku, hodinku a půl ´voraz´ a pak jít spát…?

Monzenk

dělo se mi to, dával jsem si na nohy obvazy namočené v ledové vodě a pak jsem v klidu spal

pizlicka

ano kužátko,včera jsem večer pracovala na zahradě.a přes den tri hodiny cvičím.

gecco

Tak to fakt vypadá na to psychično…
😉

pizlicka

no vida,a lékaři si s tím lámou hlavu dodnes 🙂