skorcovaz

Co to po mne chce? Při spouštění PC mi to doma hlásí něco jako: „Keyboard not found. Press any key to continue.“

Doplňuji:
Děkuji, taky jsem si to přeložila, ale nevím co mám s tím dělat..?

Odpovědi
hanulka11

hlásí klávesnice nebyla nalezena-stiskněte libovolnou klávesu na pokračování

anonym

tohle bude chtít malé upřesnění … máte ps/2 nebo usb klávesnici … máte přístup do BIOSu ? … váš počítač je tedy momentálně zcela nepoužitelný pokud to chápu správně je to tak ?