Marky Stark

Co to o mně říká?

Když mi někdo položí nějakou otázku nebo jen tak něco prohodí mezi řečí, okamžitě si potřebuji zjistit odpověď popřípadě se dozvědět o daném tématu co nejvíc.

Nejlepší odpověď
gecco

Detailista, pregnantní, důkladný…
To je fajn…
Na druhou stranu – nejistý, nesebevědomý, samolibý…
To není fajn…
__
A vyber si…
😉
_____________­_________________
Jo – a včil jsem ti vlastně provedl psychoanalýzu, pošli mi tak 500 jurášů…
😉

Další odpovědi
xxx3

tomu se říká zvídavost…kdybych chtěl být škodolibý, tak bych se teď zeptal, jaké jsou principy třeba obecné teorie relativity ;)

marci1

Je to zřejmě zvídavost. Asi to mám také, ale nemusí to být okamžitě. 🙂

da ny

Nevím, kolik je Vám let… může to být neznalost, nedostatečné informace/přehled na straně jedné a (ne)zdravá zvídavost na straně dtuhé.
🙂