Agneta

Co to může znamenat?

Zaslechla jsem v restauraci takové rčení : „Zezadu lyceum, zepředu muzeum“.

Nejlepší odpověď
annas

Stará žena (stejně jako jsou staré exponáty v muzeu ) je třeba vychrtlá, zmalovaná , ale zezadu má pěknou postavu, postavu „maturantky“ ušla by, kdyby ji neprozradil obličej 🙂

Obličej leccos prozradí …

Další odpovědi
marci1

Zezadu vypadá dobře, mladě, zepředu „starší obličej“. Nejlépe být celá lyceum. 🙂

klumprt

To jsem ještě neslyšel, ale asi půjde o popis situace, kdy na ulici (nebo i v restauraci) vidíme ženu nejdříve zezadu a je to velice zajímavé Ovšem při pohledu en face litujeme, že jsme nezůstali u pohledu zadního.

zzzzz

Fakt ti to řekli? A to ti ještě není ani 35:-DDD

mosoj

To říkali tobě ?

Lamalam

Ty opravdu netušíš co to může znamenat? Zkus se zamyslet nad tím, jaká věková skupina lidí chodí do lycea a nad tím, co se vystavuje v muzeuu (třeba v archeologickém).

zjentek

to znamená, že je čas přestat společensky žít

Agneta

zzzzz >>>> :DDD>oni se bavili jen mezi sebou, asi o někom, koho společně znají:DDD
tak vidíš jak to může dopadnout až budeš stará a bude ti pětatřicet:DDD

Agneta

klumprt >>> proč zase ženu? co máš zase za lubem? ještě jsi to neslyšel, tak to nevíš :D

klumprt

No, vypadá to, že jsem to trefil :) Asi umím pochopit i věci, které jsem neviděl, neslyšel a nikdo mi je nevysvětlil 🙂

Agneta

né, vůbec jsi to netrefil a jsi ošklivý a sexistický…:DDDDD

klumprt

a opilec 🙂

annas

Někdy se používá i opačně – žena je mladá, takže má vyhlazený obličej, ale její zadek je „rozbácáný“ – lyceum x muzeum.

Agneta

Mosoj >>> Né, mně né, proč?