SIMCA

Co to může znamenat?

Máme asi 8měsíční fenku Pražského krysaříka a objevili jsme ,že má nateklé a tvrdší bradavky a okolo nich to má tmavší -co to může být? fenka ted hárá ale pečlivě ji samozřejmně hlídáme děkuji

Odpovědi
anonym

Jsou to normální přiznaky u hárající feny.

Zdroj: http://labrador-92.blog.cz/0805/ha­rani

Meggi

je to zcela normální jev u hárající feny

beminka1

I mi tento problém máme. Jsou to zduřelé mléčné žlázy a je to v období falešného březí a nebo v době hárání. Pomůže chladný obklad na nateklé cecíky a nepodávat výrobky s vysokým obsahem bílkovin, jako je třeba tvaroh atd. co se ještě zhoršuje.