citonek009

Co to může být? (Upozorňuji, že je to nechutné)

Jednou jsem něco citila v krku, jako by tam neco bylo a pak jsem vykaslala takovou bilou malinkou smrdutou vec. Opravdu to bylo nechutne. Co to mohlo byt????

Nejlepší odpověď
anonym

Čepy
https://www.go­ogle.cz/search?q=%C4%8De­py+v+krku&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=0wvAV­L6xIMr7UPr8grgG&ved=­0CAgQ_AUoAQ&biw=1024&­bih=639

Další odpovědi
dejavu

Ano, jsou to čepy, hnis, který vylučují infikované mandle. Když si stačíš jazyk lžičkou, prohlédni si mandle, jestli tyto bílé nebo žluté čepy ještě někde nemáš, jestli jsou mandle zvětšené s čepy, zajdi k doktorce, dostaneš patrně antibiotika. Zatím kloktej 3× denně teplou vodou, do kt. dej ústní vodu, abys to desinfikovala, někdy to stačí a zmizí to.

hanny 2

Tyto hnisavé čepy lze – a běžně jsem to mým dětem dělala – setřít štětičkou namočenou v jodové tinktuře! Chce to trochu šikovnosti a zachráníte se před hnisavou angínou.

JájsemRaibek

Hlen