Avatar uživatele
pizlicka

Co můžou znamenat všechny tyto příznaky, které se u mě projevily?

behavam dlouhe trasy,stridam s rychlou chuzi,po posledním behu mam bolesti zad aź do boku,jen při pohybu.byla jsem na hokej se podivat a po nem se mi udelal opar.jak rychle se udelal-behem dne,tak rychle zmizel.ALE-leva ruka,na dotek,zniceho nic boli,na několika mistech,jako by vas někdo přes ni prastil.bolest není stálá,je pulzujíci.vím,ze micham několik věci dohromady,ale popisuji sled udalosti,a moznou pricinu.
Doplňuji:
FUNNO,pokud nemas zdravotni skolu,tak co mi delas diagnozu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3312 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tohle jsem ti našla, to je k té bolesti až do boku, vše souvisí se vším a vše má své vysvětlení, taky nejsem doktor, posílám, jen co jsem kde našla 🙂
http://www.ule­kare.cz/nemoci-vysetreni/bolest-v-pravem-boku
tady něco k tomu oparu, třeba jsi ten hokej moc prožívala 🙂
http://www.ma­rianne.cz/kra­sa-a-zdravi/zdravi/ve­rite-ze-psychika-muze-ovlivnit-vase-zdravi
něco k té ruce
http://www.ule­kare.cz/nemoci-vysetreni/bolest-leve-ruky
Taky nemám zdravotní školu, jen jsem se snažila něco najít, snad ti to trochu pomůže

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?pizlicka Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

Tak víš co? Jeď do Pelhřimova, prohlídni si tam krematorium…sorry, ale na blbou otázku, blbá odpověď…nikdo z nás tu nejsme Dr. House – dokonalý diagnostici a neumíme slepit nekolůik nesouvisejících příčin do jedné „nemoci“

bolí tě záda – něco sis natáhla…
udělal se ti opar a zmizel…divné, ale buď ráda, že ho nemáš, protože to jinak je to dost bolestivá týdení záležitost…
bolí tě ruka – třeba ses nachladila…
to se mprostě stává, že něco bolí, někde píchá a pak to obvykle časem přejde…mě teda ano, ale aspoň vím, že zatím žiju…
takže pokud se cítíš na umření jdi k lékaři…
Doplňuji:
to doplnění fakt myslíš vážně?…opravdu jsi tamk naivní a hloupá?…diagnózu ti tu neudělá ani primář z FN, takže je úplně jedno, kdo ji dělá..

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nesprávná obuv, nesprávný postoj, nesprávné sezení, rychlá změna klimatu či tělesné aktivity, … + paraziti, hygiena atd. Vskutku miliarda možností – nic i vše správně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Tak mě napadá myšlenka, co třeba lékař. Neporadil by?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Zajdi si k lékaři – my příčinu neodhalíme…
😉
Takto ´z dálky´ může jít o problém s páteří nebo krevním oběhem – takže s tím doktorem zbytečně neotálej…
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pizlicka

pokud se ti nelibi ma otázka,tak na ni neodpovídej.OTAZKY-ODPOVEDI! ne leceni si vlastnich mindraku,to za prve a za druhé,jsme v rubrice zdravi.ty tu tomu šefujes,ze rozhodujes,co je blba otázka,a co ne?

před 3312 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Funna je dost hustá, že? Asi špatně hajala 😁

před 3312 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

:DDDDD DĚKUJU

před 3312 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

🙂

před 3312 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek