pizlicka

Co můžou znamenat všechny tyto příznaky, které se u mě projevily?

behavam dlouhe trasy,stridam s rychlou chuzi,po posledním behu mam bolesti zad aź do boku,jen při pohybu.byla jsem na hokej se podivat a po nem se mi udelal opar.jak rychle se udelal-behem dne,tak rychle zmizel.ALE-leva ruka,na dotek,zniceho nic boli,na několika mistech,jako by vas někdo přes ni prastil.bolest není stálá,je pulzujíci.vím,ze micham několik věci dohromady,ale popisuji sled udalosti,a moznou pricinu.
Doplňuji:
FUNNO,pokud nemas zdravotni skolu,tak co mi delas diagnozu?

Nejlepší odpověď
anonym

Tohle jsem ti našla, to je k té bolesti až do boku, vše souvisí se vším a vše má své vysvětlení, taky nejsem doktor, posílám, jen co jsem kde našla 🙂
http://www.ule­kare.cz/nemoci-vysetreni/bolest-v-pravem-boku
tady něco k tomu oparu, třeba jsi ten hokej moc prožívala 🙂
http://www.ma­rianne.cz/kra­sa-a-zdravi/zdravi/ve­rite-ze-psychika-muze-ovlivnit-vase-zdravi
něco k té ruce
http://www.ule­kare.cz/nemoci-vysetreni/bolest-leve-ruky
Taky nemám zdravotní školu, jen jsem se snažila něco najít, snad ti to trochu pomůže

Další odpovědi
Funna

Tak víš co? Jeď do Pelhřimova, prohlídni si tam krematorium…sorry, ale na blbou otázku, blbá odpověď…nikdo z nás tu nejsme Dr. House – dokonalý diagnostici a neumíme slepit nekolůik nesouvisejících příčin do jedné „nemoci“

bolí tě záda – něco sis natáhla…
udělal se ti opar a zmizel…divné, ale buď ráda, že ho nemáš, protože to jinak je to dost bolestivá týdení záležitost…
bolí tě ruka – třeba ses nachladila…
to se mprostě stává, že něco bolí, někde píchá a pak to obvykle časem přejde…mě teda ano, ale aspoň vím, že zatím žiju…
takže pokud se cítíš na umření jdi k lékaři…
Doplňuji:
to doplnění fakt myslíš vážně?…opravdu jsi tamk naivní a hloupá?…diagnózu ti tu neudělá ani primář z FN, takže je úplně jedno, kdo ji dělá..

anonym

Nesprávná obuv, nesprávný postoj, nesprávné sezení, rychlá změna klimatu či tělesné aktivity, … + paraziti, hygiena atd. Vskutku miliarda možností – nic i vše správně.

Emefej

Tak mě napadá myšlenka, co třeba lékař. Neporadil by?

gecco

Zajdi si k lékaři – my příčinu neodhalíme…
😉
Takto ´z dálky´ může jít o problém s páteří nebo krevním oběhem – takže s tím doktorem zbytečně neotálej…
😉

pizlicka

pokud se ti nelibi ma otázka,tak na ni neodpovídej.OTAZKY-ODPOVEDI! ne leceni si vlastnich mindraku,to za prve a za druhé,jsme v rubrice zdravi.ty tu tomu šefujes,ze rozhodujes,co je blba otázka,a co ne?

anonym

Funna je dost hustá, že? Asi špatně hajala 😁

pizlicka

:DDDDD DĚKUJU

anonym

🙂