co to muze být??

http://www.you­tube.com/watch?NR=1&fe­ature=fvwp&v=IW­ki-xl_ZtU
Doplňuji:
světelné mraky??aha hm tak to jsou nejaké ozářené mraky! to fakt nebudou mraky.

Nejlepší odpověď
Drap

Co by to tak asi mohlo být ?
Je přece jasné, že se jedná o osvětlené mraky.
Doplňuji:
Ne světelné mraky, ale sluncem ozařený zajímavý mrakový útvar. Nic jiného to neni. Věř mě.

Další odpovědi
briketka10

přesný překlad z Googlu je Masivní podivný mrak v Indonesii 2010

led

Tento krásne presvetlený „Mc Burger“ je vlastne trojvrstvý mrak (mrak s rôznou hustotou v jednotlivých výškach) ožiarený nízkym slnkom.
PS.
zase niekto získal neplatenú reklamu na „zdravú výživu“. Pozor, tento „vzdušný Mc Burger“ nie je jedlý.