smile11

Co to může bejt za pavouka, kydž je větší a čerrný a mám na stěně takové skrčené nohy?

pavoučí druh

Nejlepší odpověď
badisko

nikdo nevi a pokud ma jak rikas skrcene nohy… tak uz je to jen svlecka z pavouka …pavoukovi uz byl malej kabatek tak se svlekl aby mohl mit vetsi … takze je to jen kutikula
Doplňuji:
Black_Pearl pavouci nejsou mozna nejpritazlivejsi stvoreni na svete …ale proto je nemusime hned zabijet !!! posli fotku at vim jestli …te taky majznout novinama kdyby jsem te nekde potkal !!!
Jinak nabrat na kus papiru a vyhodit z okna nebo nekam za dvere by bylo prihodnejsi reseni nez ho zabit …!!!

Další odpovědi

Bez fotky ti nikdo neporadí.

Black_Pearl

Nechutnej, hnusnej..zabít

elektrikář

Chytit do skleničky od léků,A poptat se lidí co znají. Bez obrázku nebo vzorku ti nikdo neporadí,.