jirka F

Co to mělo znamenat ?

Dnes jsem si šel odpoledne do krámu koupit nanuk pak tam přišlo koťátko a nejdřív když jsem ho chtěl pohladit tak se pře de mnou chtělo utéct ale jeho mamka mu najednou pokynula nějakým gestem a to koťátko normálně potom gestu co mu dala přišlo ke mně beze strachu a vzal jsem ho normálně do ruky a už se nebálo co to má znamenat.

Odpovědi
anonym

Asi poznalo,že mu nechceš ublížit,nebo mělo hlad,nebo mohlo být zvědavé.