Pokročilý

co to má znamenat

pišu si s jednou holčinou , je jí skoro 15 aprostě si pišem skoro vsechno a po 12 000 mi napise aby te rana do hlavy ale ja to moc jako srandu neberu pač prostě 12000 zprav uplne krasnych a pak tohle , ja vim sám sem dítě ale tohle me proste dostalo , je to v porádku

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ocko:Ty zprávy budou typu...
-Ahoj
-ahojy
-ahojky :D
-:D
-Jak se mas?
-pohoda
-a ty ?
Potom se nediv :D

Další odpovědi:

Bronzový

Hlavní je nevtírat se a udělat se taky vzácným. Kluk který je neustále připraven vyhovět přání dívce není úplně dobré. Vede to hlavně k manipulaci a k úpadku vztahu, protože si je jeden až moc jistý tím druhým.

Zlatý

To se musíš zeptat jí.

Bronzový

Nepanikař, může si třeba dělat legraci. Dej tomu čas. Ženám občas jebne, o to víc dívkám v pubertě:D

Říkáš dvanáct tisíc zpráv, jo? Tak to mi připadá srozumitelné. Takovéhle "esemeskování" je opravdu "na palici". Jen nemám zatím jasno, zda je to následek rány do palice, nebo zda by ti oči otevřela rána do palice.
Doplňuji:
Awe, to znám. Kdokoliv mi takhle zkusil psát, toho jsem poslala na místa tmavá, teplá a nehostinná tak rychle, že se nestačil divit. I na skypu rychle končím s podobnými projevy. Nicméně to nic nemění na situaci, že ty sms nejsou zdarma a jenom magor jimi plýtvá. Přece by měli i ti nejmladší znát pravidlo, že pokud nemám co říct, tak mlčím.

Bronzový

12000 minut? 12000kč?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.