panenka

CO TO JE ZIP NEBO JPG?

dobrý večer pokoušela jsem se přes edisk poslat papíry pan mi napsál že se to nezdařilo že to prý mám poslat přes zip nepo jpg můžete mi prosím napsat co to je a jak to odesílat přes tyto dvě jmenované slova

Nejlepší odpověď
quentos

.zip je komprimovaný formát souboru, takže adresát asi naznačoval, že soubor je moc velký (kdyb se byl býval komprimoval neboli sbalil, byl by menší). Program na komprimaci do formátu .zip by se měl nechat stáhnout z internetu, jmenuje se tuším WinZip.
.Jpg je nejkvalitnější dostupný formát obrázku. Na ten by to měl umět nechat předělat některý prohlížeč obrázků

Další odpovědi
romik01

Dobrý večer.
JPG je typ formatu obrazku a zip je souborovy format pro archivaci dat.
Moznosti je i winrar archiv.Kliknete pravym tlacitkem na plochu a date novy winrar archiv do nej nakopirujete vsechny papiry co potrebujete odeslat.Potom uploadujete uz jen samotny winrar archiv s vasim obsahem a je to.

anonym

já bych si to dal vygooglovat.