dj.david1234

Co to je za svňáu

Poslanci ČR jsou divný.. včera jsem si četl, že si konečně sníží plat – o 5% – nic moc ale přece..
Dnes jsem si přečetl, že si přidají desetitisíce..
Nám uberou a sobě přidají? To jsou škrty? Ano jsou to škrty.. ale jen proto, aby oni měli víc.
Otázky mám dvě:

  1. Zkuste mi vysvětlit co je tohle za svi*árnu?
  2. Půjdete v případě generální stávky také stávkovat?

Odpovědi
hanulka11

Možná je to trest za tu stávku.......
já stávkovat nepůjdu

anonym

To je jen takové malililinkaté nedopatření,kucí
to nějak neuřídili. Že si omylem přidali – nikdo není dokonalý.
Jak mě mohla napadnou taková podoba – když se splete pokladní,je to téměř vždy ve svůj prospěch. Prostě náhodička.

Stávkovat nepůjdu. Nemá to smysl.
Něco jiného by bylo jít na barikády.

led

odpoveď 1
je to matematicky jednoduché. Ak sa pohrám s %: +10%, –5%,
1.variant
doterajší základ – 5% = 95%, +10% upraveného bude výsledok 104,5% doterajšieho platu
2.variant
doterajší základ +10%=110%, –5% upraveného bude výsledok 104,5% doterajšieho platu