Nevyloučila bych habr. Zkus se podívat do odkazu. Z té Tvojí větvičky se toho moc poznat nedá.

Habr obecný (Carpinus betulus), někdy také Habrzettl, je statný jednodomý listnatý strom dorůstající výšky asi 25 m. Systematicky se řadil buďto do vlastní čeledi …

cs.wikipedia.org

pusinka50

Dala jsem si tu práci a prohlédla jsem celý herbář, 90 stromů, žádný z nich to není. Ani jilm, ani habr to není. Teď bych si po perné práci zasloužila odměnu v podobě tebou zodpovězené otázky:-)

salsa verde

Mohl by to být Jilm horský – Ulmus glabra nebo Jilm vaz – Ulmus laevis.

bolak

Člověče já ti nechci brát iluze, ale tohle vypadá spíš jako list.