mosoj

Co to je za podprsenku ?

Konečně trochu užitku, alespoň z mého pohledu.

http://picasa­web.google.com/mo­soj3/Podprsen­ka?authkey=Gv1sRgCIX­L6Mf-tP6ETg#slideshow/55226­31985747469538
Doplňuji:
Ještě že to nějakého vynálezce nenapadlo udělat z trenýrek !

Nejlepší odpověď
BEAES

Hmm, to chci vidět jak si ji bude svlékat a pak dávat na ústa, pěkná blbost.

Další odpovědi
panenka

Pro mě novinka pokud se to bude ted nosit ve státech věřím,že za chvíli to tu určitě budem mít taky.

ReHu

To je „novinka“.
Určitě ji bude teď nosit kde kdo. Pro případ, že by něco náhodou…

Tombik

Hlavně to je celkem nechygienické…